Гм?

Щоб ви не думали, що це чергове простирадло тексту з поясненнями переносу, це не так, тому підтвердженням є посилання в кінці допису.

Окей, тепер що ми маємо. Я сприймав цей проєкт як невеличку тицялку до виходу повноцінного Дивного Симулятора, ідеї якого я народжував на ескапістських подорожах трамваєм. Але коли накидував нариси в один pdf-ник, прийшло багацько нових ідей. Тому є бажання, а разом з ним і можливість зробити щось цікавіше.

Та й загалом, на мою думку, подібний проєкт буде актуальнішим, хоча звісно під впливом купи ідей з вірдсима. До чого я веду?
Вважайте це за повноцінний анонс, з, демкою я це не наважусь назвати, а скоріше тицялкою з оглядом на майбутні апдейти. Хотфікси я все ще не люблю, а живемо не в росії, тому наваяз видумувати не буду. Скоріше будемо потихеньку додавати певні фічі, нові вулиці, можливості 1-2 на тиждень, у форматі оновлень. Демократичних, тому якщо є ідеї то буду вдячний, обспілкуємо.

На даний момент можна кататись на трамваї додому, зазирнути в парк Шевченка, купити продукти в провінційній крамниці названої жіночим ім’ям, сходити на роботу, достати з шухляди денник і щось записати туди. Скромно, але надалі буде краще.

P.S. Я тільки зараз втямив, що назви немає. Друг мій називав це алкосим, на честь того, що почалось все з крамниці де працює гг, а далі… Ну, будемо.

https://bootesdev.com/sokratkramnytsya/
Delve into award-winning book reviews and literary critiques at Critics' Corner on literus.net .

Залишити відповідь